Schema & bokning av pass

MINA SIDOR (mitt kort/mina bokningar mm)

 

 

Måndag 16 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
07.30-08.15
IMT - morgonfys
med Hampus i Gym ind I
09.00-10.00
Jympa bas
med Birgitta i Spegelhallen
10.00-11.00
Jympa soft
med Tina L i Spegelhallen
10.30-11.30
Flex soft
med Marja i Tegelhallen
11.00-11.45
Jympa medel 45
med Annie i Spegelhallen
11.45-12.45
Spin 55
med Lennart i Spinning/Cirkelgym
17.00-18.00
Jympa bas
med Katarina i Spegelhallen
17.00-18.00
Spin 55
med Mattias i Spinning/Cirkelgym
17.15-18.15
Yoga
med Eva i Tegelhallen
17.15-17.50
LimEd 2017: Kettlebell Move
med Mikael i Gym ind I
18.00-19.00
Jympa medel
med Anna F i Spegelhallen
18.00-19.00
Spin Spurt puls
med Mikael i Spinning/Cirkelgym
18.45-19.45
Cirkelfys
med Tina K i Tegelhallen
19.00-20.00
Spin 55
med Inställt i Spinning/Cirkelgym
19.15-20.00
Dans fuego 45
med Beata i Spegelhallen
20.00-20.30
Flex 30
med Beata i Spegelhallen
Tisdag 17 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
09.30-10.30
Jympa soft
med Eva i Spegelhallen
10.15-11.00
IMT
med Niño i Gym ind I
10.15-11.15
Core soft "bebistillåtet"
med Sara i Tegelhallen
11.00-11.35
Power Hour 35
med Lena A i Spegelhallen
11.15-12.00
Spin soft 45
med Niklas i Spinning/Cirkelgym
12.30-13.30
Seniorklubben: Cirkeln
med Seniorklubben i Tegelhallen
15.00-15.45
IMT
med Lena A i Gym ind II
16.00-16.45
IMT
med Lena A i Gym ind II
17.00-18.00
Jympa puls/medel
med Sandra i Spegelhallen
17.30-18.30
Flex soft
med Annika i Tegelhallen
18.00-19.00
Core
med Karin i Spegelhallen
18.15-19.15
Spin Spurt puls
med Mikael i Spinning/Cirkelgym
18.30-19.45
SkivstångIntervall 75
med Peter i Tegelhallen
18.30-19.45
Löpning: Kvalité
med Emelie & Håkan i Ute
19.00-20.00
Power Hour
med Marie S i Spegelhallen
19.15-20.15
Cirkelgym
med Jens G i Spinning/Cirkelgym
20.00-21.25
Yoga energy 85
med Anna P i Tegelhallen
20.00-20.30
Flex 30
med Emelie i Spegelhallen
Onsdag 18 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
07.15-08.15
Yoga soft
med Lotta i Tegelhallen
09.00-10.00
Jympa medel
med Maria H i Spegelhallen
10.00-11.00
Jympa soft
med Anita i Spegelhallen
10.15-11.00
Dans soft 45
med Niklas i Tegelhallen
10.30-11.05
LimEd 2017: Kettlebell Move
med Mikael i Gym ind I
11.00-12.00
Jympa bas
med Åsa i Spegelhallen
11.15-12.15
Skivstång
med Annie i Tegelhallen
12.00-12.35
Cardio Mix 35
med Niklas i Flåsbåset
15.30-16.30
Enkeljympa
med Ulrika G i Spegelhallen
17.15-18.00
Spin Intervall korta puls 45
med Ulrica i Spinning/Cirkelgym
17.30-18.30
Jympa intensiv
med Tomas A i Spegelhallen
18.00-18.30
Flex 30
med Emelie i Tegelhallen
18.00-19.00
Spin 55
med Elin i Spinning/Cirkelgym
18.30-19.30
Skivstång
med Niklas i Tegelhallen
18.30-19.30
Jympa medel
med Marie S i Spegelhallen
19.30-20.30
CoreFlex
med Tina R i Spegelhallen
20.20-21.20
Lidingö Triathlon
med Lidingö Triathlon i Spinning/Cirkelgym
Torsdag 19 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
09.30-10.30
Core
med Gunilla N i Tegelhallen
10.00-11.00
Jympa soft
med Ninna i Spegelhallen
10.30-11.30
Power Hour Soft "bebistillåtet"
med Lena A i Tegelhallen
11.45-12.30
IMT
med Lena A i Gym ind I
17.00-18.00
IMT - Golf
med Gunnar i Gym ind I
17.15-18.15
Spin 55
med Helena B i Spinning/Cirkelgym
17.30-18.30
Jympa medel
med Signe i Spegelhallen
17.45-19.00
Yoga energy 75
med Rebecca i Tegelhallen
18.15-19.15
Cirkelgym
med Casper i Spinning/Cirkelgym
18.30-19.30
Dans fusion
med Beata i Spegelhallen
19.15-20.30
SkivstångIntervall 75
med Marie S i Tegelhallen
19.15-20.15
Spin 55
med Camilla i Spinning/Cirkelgym
19.30-20.30
Flex
med Anna S i Spegelhallen
Fredag 20 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
08.30-09.30
Dans soft
med Tina & Maria i Spegelhallen
09.30-10.30
Flex soft
med Maria i Spegelhallen
09.45-10.45
Skivstång soft
med Niklas i Tegelhallen
10.30-11.30
Jympa bas
med Gunilla N i Spegelhallen
10.45-11.30
Spin Intervall korta puls 45
med Ulrica i Spinning/Cirkelgym
11.30-12.30
IMT - Högintensivt
med Calle i Tegelhallen
15.30-16.15
IMT
med Lena A i Tegelhallen
17.00-17.35
Core 35
med Gunilla N i Tegelhallen
17.00-18.00
Jympa medel
med Lena H i Spegelhallen
17.40-18.15
Spin 35
med Roland i Spinning/Cirkelgym
Lördag 21 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
09.30-10.30
Jympa intensiv
med Emelie i Spegelhallen
09.30-10.30
Core
med Gunilla N i Tegelhallen
09.30-11.40
35års spinning!
med Therese i Spinning/Cirkelgym
10.30-11.30
"35års-passet"
med Ledarkavalkad i Spegelhallen
10.45-11.15
Flex 30
med Emelie i Tegelhallen
11.30-12.30
Yoga soft
med Lotta i Tegelhallen
11.30-12.30
Dans fusion
med Beata i Spegelhallen
16.00-17.00
Spin 55
med Roland i Spinning/Cirkelgym
Söndag 22 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
10.00-11.00
Familjejympa
med Olika ledare i Spegelhallen
10.30-11.45
Spin Intervall korta puls 75
med Stefan i Spinning/Cirkelgym
11.00-12.00
Jympa medel
med Carina i Spegelhallen
15.30-16.30
Yoga
med Eva i Tegelhallen
15.30-16.30
Familjefys
med Sara & Jenny i Spegelhallen
16.00-17.00
Spin Intervall korta puls
med Lennart i Spinning/Cirkelgym
16.30-17.30
Intervall Flex
med Lena A i Spegelhallen
17.15-18.15
Cirkelgym
med Jens G i Spinning/Cirkelgym
17.30-18.30
Jympa medel
med Moa i Spegelhallen
F&S Schema version 1.0.6 av Klas Ehnemark, kopplat till BRP.
v52, 2013
Fel.
Meddelande
OK
http://brp.netono.se/fslidingo/mesh/showGroupActivities.action
Rubrik
Datum:x
Klockan:x
Lokal:x
Platser:x
Ledare:x
Bokningsbara:x
Drop-in:Information saknas
Reserver:x
Du är inbokad.
Användarnamn:
Lösenord:
Logga ut
Boka
Boka reservplats
Avboka
Avboka reservplats
Avbryt
Loggar in...
Fel.
Meddelande
OK
  • Gratis barnpassning

  • MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar10.0010.0010.00
    Stänger12.0012.3012.30
  • Öppettider

  • Friskishallen

    MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar06.4507.0006.4507.0006.4508.3008.30
    Sista inpassering21.3021.3021.3021.3019.3017.3019.30
    Stänger22.0022.0022.0022.0020.0018.0020.00
  • Följ oss på Facebook

facebook