Schema & bokning av pass

MINA SIDOR (mitt kort/mina bokningar mm)

bokningsregler2017

 

 

Måndag 15 jan
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
09.00-10.00
Cirkelfys soft
med Gunnel i Spegelhallen
10.00-11.00
Jympa soft
med Tina L i Spegelhallen
10.15-11.15
Tillgänglig tränare
med Niño i Gym ind I
10.30-11.30
Flex soft
med Marja i Tegelhallen
11.30-12.15
Spin distans 45
med Jenny i Övervåningen
11.45-12.30
Jympa medel 45
med Annie i Spegelhallen
17.00-18.00
Jympa bas
med Marie K i Spegelhallen
17.00-18.00
Spin distans
med Mattias i Övervåningen
17.15-18.15
Yoga
med Eva i Tegelhallen
18.00-19.00
Jympa medel
med Anna F i Spegelhallen
18.00-19.00
Spin intervall puls
med Ulrica i Övervåningen
18.30-19.30
Cirkelfys
med Jenny i Tegelhallen
19.00-19.45
Dans fusion 45
med Hanna i Spegelhallen
19.00-20.00
Spin distans
med Omeyme i Övervåningen
19.30-20.30
Skivstång maxa LimEd
med Håkan i Tegelhallen
19.45-20.15
Flex soft 30
med Maria i Spegelhallen
Tisdag 16 jan
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
09.30-10.30
Jympa soft
med Eva i Spegelhallen
10.15-11.15
IMT
med Niño i Gym ind I
10.15-11.15
Core soft "bebistillåtet"
med Sara i Tegelhallen
11.15-12.00
Spin soft 45
med Niklas i Övervåningen
11.45-12.20
Power hour 35
med Lena A i Spegelhallen
12.30-13.30
Seniorklubben: Cirkeln
med Seniorklubben i Spegelhallen
17.00-18.00
Jympa puls medel
med Sandra i Spegelhallen
17.30-18.30
Flex soft
med Marja i Tegelhallen
18.00-19.00
Core
med Karin i Spegelhallen
18.15-19.15
Spin spurt puls
med Mikael i Övervåningen
18.30-19.30
Löpning: Training on demand
med Emelie & Håkan i Ute
18.45-20.00
SkivstångIntervall 75
med Peter i Tegelhallen
19.00-20.00
Step explode
med Niklas i Spegelhallen
19.15-20.15
Cirkelgym
med Matilda i Övervåningen
Onsdag 17 jan
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
07.15-08.15
Yoga soft
med Lotta i Tegelhallen
09.00-10.00
Jympa medel
med Maria H i Spegelhallen
09.15-10.15
Cirkelfys soft
med Gunnel i Tegelhallen
10.00-11.00
Jympa soft
med Anita i Spegelhallen
10.15-11.00
Dans soft 45
med Niklas i Tegelhallen
11.00-12.00
Jympa bas
med Åsa i Spegelhallen
11.45-12.45
Skivstång
med Niklas i Tegelhallen
15.30-16.30
Enkeljympa
med Ulrika G i Spegelhallen
16.00-17.00
IMT
med Lena A i Gym ind I
17.30-18.30
Jympa intensiv
med Tomas A i Spegelhallen
18.00-19.15
SkivstångIntervall 75
med Marie S i Tegelhallen
18.00-19.00
Spin distans
med Elin i Övervåningen
18.30-19.30
Jympa medel
med Moa i Spegelhallen
19.30-20.55
Yoga energy 85
med Anna P i Tegelhallen
19.30-20.30
Dans flow
med Jenny i Spegelhallen
20.00-21.00
Spin med Lidingö Triathlon
med Lidingö Triathlon i Övervåningen
20.30-21.30
Core
med Lena A i Spegelhallen
Torsdag 18 jan
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
09.30-10.30
Jympa soft
med Ninna i Spegelhallen
09.30-10.30
Core
med Gunilla N i Tegelhallen
10.30-11.30
Power hour soft "bebistillåtet"
med Jenny i Spegelhallen
17.00-18.00
IMT
med Lena A i Gym ind I
17.00-18.00
IntervallFlex
med Anna S i Spegelhallen
17.15-18.15
Spin distans
med Helena B i Övervåningen
17.45-19.00
Yoga energy 75
med Rebecca i Tegelhallen
18.00-19.00
Dans fusion
med Hanna i Spegelhallen
18.15-19.15
Cirkelgym
med Jens G i Övervåningen
19.00-20.00
Jympa medel
med Signe i Spegelhallen
19.15-20.15
Spin distans
med Elin i Övervåningen
19.15-20.30
SkivstångIntervall 75
med Marie S i Tegelhallen
Fredag 19 jan
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
08.30-09.30
Dans soft
med Maria i Spegelhallen
09.30-10.30
Flex soft
med Maria i Spegelhallen
09.45-10.45
Skivstång soft
med Annie i Tegelhallen
10.00-11.00
IMT
med Lena A i Gym ind I
10.30-11.30
Jympa bas
med Gunilla N i Spegelhallen
10.45-11.30
Spin intervall 45
med Jenny i Övervåningen
17.00-17.35
Core 35
med Vibeke i Tegelhallen
17.00-18.00
Jympa medel
med Tomas A i Spegelhallen
17.40-18.15
Spin distans 35
med Vibeke i Övervåningen
Lördag 20 jan
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
09.30-10.30
Spin spurt
med Therese i Övervåningen
09.30-10.30
Jympa intensiv
med Emelie i Spegelhallen
09.30-10.30
Core
med Sara i Tegelhallen
10.30-11.30
Jympa bas
med Åsa i Spegelhallen
10.45-11.15
Flex 30
med Emelie i Tegelhallen
11.30-12.30
Dans fusion
med Sharofat i Spegelhallen
16.00-17.00
Step explode
med Sandra i Spegelhallen
16.00-17.00
Spin distans
med Roland i Övervåningen
Söndag 21 jan
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
10.00-11.00
Familjejympa
med Olika ledare i Spegelhallen
10.30-11.45
Spin intervall 75 puls
med Stefan i Övervåningen
11.00-12.00
Jympa medel
med Carina i Spegelhallen
15.30-16.30
Familjefys
med Sara & Jenny i Spegelhallen
15.30-16.30
Yoga
med Eva i Tegelhallen
15.45-17.00
Spin distans 75 puls
med Lennart i Övervåningen
16.30-17.30
IntervallFlex
med Sandra i Spegelhallen
17.00-18.00
Cirkelgym X
med Jens G i Övervåningen
17.15-18.35
SkivstångSpin 80
med Pierre i Tegelhallen
17.30-18.30
Jympa medel
med Veronica i Spegelhallen
F&S Schema version 1.0.6 av Klas Ehnemark, kopplat till BRP.
v52, 2013
Fel.
Meddelande
OK
http://brp.netono.se/fslidingo/mesh/showGroupActivities.action
Rubrik
Datum:x
Klockan:x
Lokal:x
Platser:x
Ledare:x
Bokningsbara:x
Drop-in:Information saknas
Reserver:x
Du är inbokad.
Användarnamn:
Lösenord:
Logga ut
Boka
Boka reservplats
Avboka
Avboka reservplats
Avbryt
Loggar in...
Fel.
Meddelande
OK
  • Gratis barnpassning

  • MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar10.0010.0010.00
    Stänger12.0012.0012.00
  • Öppettider Friskishallen

  • Friskishallen

    MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar06.4507.0006.4507.0006.4508.3008.30
    Sista inpassering21.3021.3021.3021.3019.3017.3019.30
    Stänger22.0022.0022.0022.0020.0018.0020.00
  • Följ oss på Facebook

facebook